Nový katalog dárků NABÍDKA 2018/19

Představujeme vám náš nový katalog Nabídka 2018/19. Katalog i letos obsahuje předměty jako jsou zápisníky, kuličková pera, IT příslušenství, hrnky, přívěsky, deštníky, kalendáře R-LINE a diáře. Dále pak cestovní potřeby a manažerské dárky SANTINI, outdoorové vybavení do přírody BEAVER, nářadí pro kutily, kuchyňské potřeby Tescoma a mnoho dalšího.

V celém katalogu najdete více než 7 600 produktů, z toho přes 2 600 novinek.

V katalogu vám nově nabízíme dárkové sety Mix and go, díky kterým ušetříte čas s balením dárků. Vybrat si můžete libovolnou barevnou kombinaci předmětů a každý z nich vám potiskneme.
Platnost katalogu je od 12. 3. 2018 do vydání nového katalogu
Všechny novinky najdete na našem eshopu.

Objednat zdarma E-katalog

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Abyste dokázali něco úžasného, potřebujete dvě věci: plán a tužku.

Každý den nás napadne bezpočet myšlenek. Byla by škoda přijít i o jedinou z nich, i když se napoprvé bude zdát nedůležitá. Přejeme vám, abyste skvělé nápady už nikdy neztratili.

„Jediná myšlenka vyplní celý vesmír“ William Blake

Průvodce potiskem: Který se hodí na váš reklamní předmět? | 1. díl

Tamponový tisk, sublimační tisk, digitální UV tisk. Že vám to nic neříká? Nakoukněte s námi do světa potisků a zjistěte výhody a nevýhody jednotlivých technologie potisku. Připravujeme pro vás více dílů, tak nás sledujte! Více se dočtete na našem blogu.

S námi zazáříte

Hledáte reklamní kuličkové pero, které bude na první pohled vyčnívat z řady? Vyberte si plastové kuličkové pero OLEG LIGHT se zabudovanou LED svítilnou, umožňující prosvícení vygravírovaného loga na těle tužky. Pero je dále opatřeno kovovým klipem, pryžovým gripem, funkcí "touch pen" a modrou náplní.

Toto pero jen tak někdo nepřehlédne a vy díky tomu skutečně zazáříte.

Pro nákup originálního pera kontaktujte svého obchodního zástupce nebo nám pošlete svoji poptávku na obchod@reda.cz.

Naše úspěchy v soutěži Hvězda 3D reklamy

Dne 23. 11. 2017 se konalo vyhlášení 17. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy. Do soutěže se mohou se svými produkty přihlásit české i zahraniční firmy pracující v oboru 3D reklamy, kdy originální reklamní předměty přihlášené do soutěže hodnotí odborná porota složená z předních reklamních expertů, zadavatelů, kreativců a designerů.

Na stupních vítězů jsme se umístili s třemi přihlášenými předměty.

 • SMART OFFICE CUBE - multifunkční kancelářský organizér přihlášený do kategorie Reklamní kancelářské potřeby, kalendáře a diáře se umístil na 1. místě.
 • Záškodníci na podporu projektu Můj majetek – sada reklamních předmětů přihlášená do kategorie Využití 3DR v rámci komunikačního mixu se umístila 2. místě.
 • Speciální balení Lentilek s penálem – černobílý penál, který bylo možné vymalovat jako omalovánky přihlášený do kategorie Reklamní nebo dárkový obal a příbal se umístil na 2. místě.

Katalog motivů pro plnobarevný potisk

Chcete originální reklamní předměty, ale už nevíte, kde hledat? Vytvořte originální předmět nebo dárek díky plnobarevnému potisku, který propojí předmět s vaší firmou nebo kampaní.

Právě plnobarevný potisk, který umožňuje technologie sublimace nebo digitální UV tisk, vám dává prostor pro kreativitu. Abychom vás inspirovali, připravili jsme pro vás motivy, které jsou vhodné pro sublimační a digitální tisk. Stačí si jen vybrat z nabídky reklamních předmětů vhodných pro plnobarevný potisk a následně z katalogu motivů.

Pro více informací o možnosti využití nabízených motivů a realizaci objednávky se obraťte na naše obchodní zástupce nebo nám napište na obchod@reda.cz.

E-katalog

Spočítejte si cenu potisku zboží online

Každý den chceme dělat váš business jednodušší, a proto pro vás máme skvělou novinku – jednoduchou, intuitivní a vždy dostupnou ONLINE KALKULAČKU POTISKU.

Díky ní si můžete jednoduše spočítat dopředu, kolik bude potisk stát. Kdykoli a kdekoli zjistíte cenu potisku vybraného druhu a množství zboží.

Kalkulačku potisku najdete na našem eshopu v detailu zboží pod logem kalkulačky .

Nový katalog Prestige 2017/18

Představujeme vám náš nový katalog NABÍDKA PRESTIGE 2017/18, ve kterém naleznete originální a kvalitní dárky nejen ke konci roku. Letos v něm opět naleznete luxusní zboží značek Santini, Moria, Husky, Ungaro, Cacharel, Tonino Lamborghini, Wenger, Victorinox, Lanybook, Parker, Tescoma a další.
Neodmyslitelnou součástí katalogu je nabídka potravinového zboží z celého světa, jako jsou lanýže, belgické pralinky, čaje v různých dárkových krabičkách, vína, dochucovací sady a další potravinové sety.
Jistě vás potěší i nová kolekce oblíbených dárkových balíčků a setů nejen s kosmetikou Biogena, ale také kvalitními španělskými potravinami. Také jsme pro vás připravili nové drobné vánoční dárky včetně dárkových tašek a krabiček.
Platnost katalogu je od 4.9.2017 do vydání hlavního katalogu Nabídka 2018/19 kromě nabídky potrevin na stranách 164 - 223, u kterých nabídka platí pouze do 31.12.2017 nebo do vyprodání zásob.
Novinky z katalogu naleznete na našem eshopu.

Novinky pro Vás již teď !

Náš katalog Nabídka Prestige 2017/18 vychází až 4. 9. 2017, ale my jsme si pro Vás již nyní připravili malou ochutnávku novinek.

Plastová anitstresová pomůcka s kovovým ložiskem Fidget Spinner SPIN od 24,50 Kč bez DPH

nebo

Plastové kuličkové pero s funkcí "touchpen" a zabudouvanou LED svítilnou která prosvítí vygravírované logo OLEG LIGHT od skvělých 18,10 Kč bez DPH.

Více informací o novinkách vám poskytne váš obchodní zástupce nebo nám pošlete dotaz na obchod@reda.cz.

Hrnek s jakoukoliv barvou chcete?

Máme tu pro Vás barevnou novinku!

Nevybírejte "nejbližší" odstín, vyrobíme vám stylové hrníčky PANTHONY OWN, které budou dokolane ladit s barvami vaší firmy!

Stačí si vybrat...

 • nástřit barvy na vnější povrh hrnku podle vzorníku pantone,
 • lesklý či matný povrch hrnku,
 • hrnek je možné dále dekorovat výpalem či pískováním.

Více informací o možnosti vlastní barvy hrnku vám poskytne váš obchodní zástupce nebo nám pošlete dotaz na obchod@reda.cz.

Nový katalog kalendářů a diářů KDPF 2018

Připravili jsme pro vás katalog Nabídka KDPF, kalendáře, diáře, PF karty 2018. V katalogu najdete oblíbené nástěnné kalendáře jako jsou tituly KRÁSY ČECH A MORAVY, TOP GIRLS nebo ORGANIX. V nabídce praktických stolních kalendářů jsou novinkami nejen KALENDÁŘ ZDRAVÍ nebo PUTOVÁNÍ ZA VÍNEM.

Nabídku diářů jsme rozšířili o novinky BUBBLE nebo PROCIDA v různých barevných i velikostních provedeních.
Mezi zápisníky najdete netradiční blok ROYAL BIG APPLE vyrobený z jablečných slupek nebo luxusní zápisník
LANYBOOK BLOOMY ROSE v dárkovém balení.

Platnost katalogu:

od 22. 5. 2017 do 31. 12. 2017

Objednat zdarma E-katalog

Nový katalog NABÍDKA 2017/18

Nabídka 2017/18 je hlavní katalog reklamních a dárkových předmětů roku 2017. Katalog obsahuje komplexní sortiment reklamních a dárkových předmětů. Katalog obsahuje předměty, jako jsou zápisníky, kuličková pera, IT příslušenství, hrnky, přívěsky, deštníky, kalendáře R-LINE a diáře. Dále pak manažerské dárky a cestovní potřeby SANTINI, outdoorové vybavení do přírody BEAVER, nářadí pro kutily Bosch, Fiskars, kuchyňské potřeby Tescoma a mnoho dalšího.

V celém katalogu najdete více než 7 000 produktů, z toho přes 2 900 novinek.

Katalog nově obsahuje i MNOŽSTEVNÍ CENÍK PRODUKTŮ, díky kterému můžete nakoupit při větším odběru VÝHODNĚJI.
Novinky z katalogu naleznete na našem eshopu.

PF 2017

My v REDA vnímáme Vánoce jako svátky klidu a také jako období stvořené pro to, trávit ho se svou rodinou.

Myslíme ale i na ty, kteří tuhle možnost aktuálně nemají. A tak jsme se rozhodli věnovat finanční prostředky, které běžně používáme na tvorbu vánočního přání, těm, kteří je skutečně potřebují. Podpořili jsme jimi oddělení zaměřené na léčbu dětí v 5. nemocnicích České republiky.

Jsme rádi, že můžeme rozdávat radost. A věříme, že ji dárkovými předměty rozdáváme i vám, po celý rok. Protože – dárek je radost. Nejen o Vánocích.

Děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte. Posouvá nás dál.

Přejeme vám krásné Vánoce a hodně štěstí na celý nový rok. 

Tým společnosti REDA

Změna vlastnické struktury společnosti

Do dalších 25 let vstupuje společnost REDA se změněnou vlastnickou strukturou.

Firma je od XII. 2016 ve vlastnictví čtyř akcionářů:

MUDr. Zdeněk Trpělka - předseda představenstva

Ing. Jaromír Minář – člen představenstva

Mgr. Milan Walter – člen představenstva, ředitel B2B

Gaetan Prosper Friese – ředitel REDA China

Rozdáváme hvězdy

Při příležitosti 25. výročí založení firmy jsme pro vybrané zákazníky připravili soutěž o BALÍČEK PRO POJMENOVÁNÍ HVĚZDY, v rámci které měli odpovědět na otázku „Proč bychom hvězdu měli dát právě Vám?“. 

Výherkyní se stala paní Kateřina Mocová ze společnosti E.ON Energie s odpovědí:

„V případě, že bych byla vybrána a mohla hvězdu pojmenovat, pojmenovala bych ji po své mamce. Vím, že jsme si toho spolu hodně "užily", když jsem byla v pubertě a stále si užíváme, když nemám své dny, ale vím, že je to JEDINÝ člověk pod sluncem, vlastně i pod hvězdnou oblohou, na kterého se mohu vždy spolehnout!!! Pevně věřím, že nám toto vydrží navždy...“

Výherkyni velmi gratulujeme a věříme, že jí dárek udělá velkou radost.

REDA opět získala ocenění v soutěži POPAI AWARDS 2016

Jako každoročně tak i letos se konala významná mezinárodní odborná konference POPAI day 2016, která je pořádána za podpory světové asociace POPAI. V rámci konference je také soutěž POPAI AWARDS - o nejlepší prostředky komunikace a reklamy v prodejních místech.


Cílem soutěže je zviditelnit úspěšné projekty spolupráce zadavatelů reklamy a maloobchodu v in-store. Přihlášené exponáty jsou hodnoceny z hlediska inovativního přístupu k řešení komunikace v místě prodeje, splnění cílů zadavatele projektu a účinnosti nové koncepce.


A celkem z 3 našich přihlášených exponátů jsme v kategorii Q - Reklamní dárky v místě prodeje zvítězili se SLUCHÁTKY MONTE CARLO REALIZOVANÝMI PRO ŠKODA AUTO. Konkurence byla velká, ale i přes to jsme opět potvrdili naši kvalitu a inovativní přístup k tvorbě reklamních předmětů na míru.

Plnobarevný tisk na hladké předměty pomocí digitálního UV tisku

Jedná se o digitální technologii tisku, kdy se tiskne přímo na reklamní předmět. Digitální UV tisk pracuje s vysokým rozlišením, proto tiskne jak fotografie, tak i vektorovou grafiku. Tento typ potisku může být použit na různé typy materiálů, kdy podmínkou je plochý a hladký předmět bez výstupků. Tato technologie je ideální pro potisk vícebarevných motivů, kdy je účtována pouze jedna technická příprava.

Vybrat si můžete například textilní šňůrku na krk s karabinou NEKER, mentolové bonbóny v plastové krabičce MINTER nebo v kovové krabičce TINSY, plastový podtácek TACI, plastový létající talíř AERO, plastový plnitelný obal na náplasti HELPI, plastové kuličkové pero s modrou náplní VIVA nebo poznámkový zápisník s gumičkou a vlepenou kapsou LANYO II .

Podívejte se na leták

Kouzlo plastického loga pomocí pískování do porcelánu

Pískování do porcelánu je technologie, která umožňuje plastické vyznačení loga na porcelánový hrnek a tím je docíleno 3D efektu. Principem technologie je foukání písku přes speciální šablonu. Hloubka reliéfu je závislá na čase působení proudícího jemného písku na dané místo.

Vybrat si můžete hrnky s lesklou či matnou hydroglazurou ve výrazných barvách PANTHONY a PANTHONY MAT či pastelových barvách hrnek COLORITO.

Podívejte se na leták

Sublimační potisk na hrnky

Grafika či fotografie je sublimačním inkoustem digitálně vytištěna ve vysokém rozlišení na speciální papír. Ten je následně dokonale přitlačen ke speciálně upravenému povrchu hrnku. Za pomocí teploty se grafika přenese do povrchu hrnku.

Sublimační tisk se vyznačuje vysokou brilancí barev, odolností v myčkách a je velmi výhodný pro náročnější plnobarevnou grafiku. Díky digitálnímu tisku se účtuje zákazníkům pouze jedna příprava výroby.

Nabízíme bílý či stříbrný hrnek SUBLIM a nebo hrnek WOW s termosenzitivní glazurou. Grafika či fotografie se objeví po nalití horké vody, kdy se první termo-barva na hrnku stane transparentní.

Podívejte se na leták

REDA pomáhá recyklovat mobilní telefony

Společnost REDA se zapojila do projektu Remobil pro sběr použitých mobilních telefonů. Během měsíce září byly umístěny sběrné boxy na recepci společnosti, kam zaměstnanci mohli vhodit všechny své použité či nefunkční mobilní telefony. Mohli se tak i zapojit do soutěže o nový mobilní telefon v hodnotě 10 000 CZK.

Mobilní telefony byly předány k recyklaci, kdy hendikepovaní, či jinak znevýhodnění na pracovním trhu telefony demontují na jednotlivé komponenty (plast, sklo, kovy, atd.), které se pak vrací zpátky do oběhu v podobě nejrůznějších výrobků. Navíc za každých 100 ks mobilních telefonů věnuje projekt Remobil 1 000 CZK Jedličkovu ústavu.

Společnost REDA a.s. vybrala 105 ks mobilních telefonů. Snížila za emise o 166 kg CO₂, uspořila 3 139 litrů pitné vody a snížila průměrný počet km ujetých osobním automobilem o 1 015 km. Zároveň dala 16 hodin práce pro hendikepované a jinak znevýhodněné. Všem, kteří se do projektu zapojili, děkujeme.

25.narozeniny společnosti REDA a.s.

Ve čtvrtek 22. 9. 2016 jsme oslavili spolu se zaměstnanci a obchodními partnery se v Sono Centru v Brně naše 25. narozeniny.

Po zahájení a úvodním proslovu, který pronesl Ing. Jaromír Minář, mohli hosté ochutnat gastronomické pochoutky pro kosmonauty, ale také nejmodernější vybrané pokrmy. Během večera si mohli hosté vychutnat světelnou a akrobatickou show skupiny Pyroterra, molekulární show, malbu světlem v podání Alexe Dowise a nebo se vyfotit v tematickém fotokoutku. K tanci a poslechu hrála skupina Kanci paní nadlesní a poté DJ Schaff.

Věříme, že se oslava všem zúčastněným líbila a budou na ni s úsměvem na rtu dlouho vzpomínat.

Podzimní výprodej se slevou až 70 %!

Připravili jsme pro vás podzimní výprodej zboží až se 70% slevou.

Vyberte si z naší nabídky:


 • plastová kuličková pera
 • cestovní a sportovní tašky
 • přívěsky
 • hračky pro děti
 • cestovní potřeby
 • a mnoho dalšího...

Kompletní nabídku naleznete na našem eshopu.

Nabídka je platná do vyprodání zásob.

Nové odměny ve Věrnostním programu

Připravili jsme pro Vás nové odměny ve Věrnostním programu.

Vyberte si například dámský šátek značky Santini, dárkovou kazetu s kosmetikou, víno Rulandské bílé značky Lahofer, bezdrátová hi-fi sluchátka značky Philips nebo pánské náramkové hodinky značky Ungaro.

A to rozhodně není všechno! Podívejte se na naše stránky vp.reda.cz a vyberte si svou odměnu.

Výhody našeho Věrnostního programu:

 • body již od 5000,- bez DPH za zakázku
 • objednávka odměn online
 • široký výběr odměn
 • čerpání bodů po celý rok
 • za každých 100 Kč získáte 1 bod
 • výběr libovolného počtu odměn do celkového součtu bodů
 • odměny budou sezónně obměňovány

Podrobné informace naleznete na vp.reda.cz.

Nový katalog Nabídka Prestige 2016/17

Katalog NABÍDKA PRESTIGE 2016/17 je doplňkový katalog, ve kterém vám nabídneme produkty vhodné jako dárky nejen ke konci roku.

Vybrat si můžete z nabídky drobných vánočních předmětů, jako jsou vánoční ozdoby, svícny a dárkové tašky. Dále jsme se pro vás připravili originální dárková balení, která mohou být dle vašeho přání libovolně upravována. Dále vám nabídneme cestovní a psací potřeby, peněženky a šály Santini. Součástí nabídky jsou také produkty značek Cacharel, Christian Lacroix, Ungaro, Husky, Tescoma a další. V katalogu dále najdete kosmetické balíčky a gastronomické zboží, jako jsou potravinové sety, belgické pralinky, lanýže, čaje a káva, produkty Kitl, nejlepší vína z Čech a Moravy a další.

Platnost katalogu:

od 29. 8. 2016 do vydání hlavního katalogu Nabídka 2017/18 kromě nabídky potravin na stranách 148 - 198, tato nabídka platí pouze do 31. 12. 2016 nebo do vyprodání zásob.

Objednat zdarma E-katalog

REDA a.s. aktivně přispívá k ochraně životního prostředí

Recyklace elektrospotřebičů umožňuje šetřit obnovitelné i neobnovitelné zdroje a výrazně tak snižuje zátěž životního prostředí. Také naše společnost má jako dovozce povinnost zajistit sběr a recyklaci elektra na konci doby jeho spotřeby. Obdrželi jsme certifikát od kolektivního systému ASEKOL, která může přesně vyčíslit, kolik naše společnost přispěla ke snížení skleníkových plynů CO2 a o kolik jsme zmírnili zátěž na okolní ekosystém.

Z certifikátu environmentálního vyúčtování, který vyčísluje přínos společnosti k ochraně přírody, vyplývá, že s ohledem na tržní podíl námi na trh uvedených spotřebičů jsme uspořili 65,26 MWh elektřiny, 4 636,11 litrů ropy, 249,19 m3 vody. Navíc jsme snížili emise skleníkových plynů o 12,00 tun CO2 ekv., a produkci nebezpečných odpadů o 51,67 tun.

Certifikát tedy vypovídá o kompletní struktuře sběru kolektivního systému ASEKOL, ovšem s ohledem na spotřebiče uvedené na trh naší společností v roce 2015.

Kalendáře a diáře až s 25% slevou!

Neodkládejte nákup kalendářů a diářů na poslední chvíli. S včasným nákupem můžete ušetřit až 25 %.

Sleva se vztahuje:

 • na kalendáře R-LINE a diáře z katalogu Nabídka KDPF 2017
 • na potisk kompletního sortimentu kalendářů a diářů z katalogu Nabídka KDPF 2017 .
 • Akce platí od 1. 7. 2016 do 31. 8. 2016.

  Více informací získáte u našich obchodních zástupců.

  Nový katalog Nabídka KDPF 2017

  Připravili jsme pro vás katalog Nabídka KDPF, kalendáře, diáře, PF karty 2017. V katalogu naleznete nové stolní i nástěnné kalendáře, diáře a PF karty, kterými jistě potěšíte své obchodní partnery na konci roku 2016.

  Katalog Nabídka KDPF, kalendáře, diáře a PF karty 2017 je doprovázen projektem SÁZEJTE S NÁMI, v rámci kterého se můžete zasadit o dobrou věc a přispět z každého zakoupeného stolního kalendáře řady R-LINE částkou 0,33 Kč Nadaci Partnerství na výsadbu stromů.

  Představujeme vám naše novinky: nástěnný kalendář PROVENCE 2017, stolní kalendář MODERNÍ KUCHYNĚ 2017 nebo diář JAPAN CZ 2017.

  Platnost katalogu:

  od 30. 5. 2016 do 31. 12. 2016

  Objednat zdarma E-katalog

  REDA získala ocenění Czech Business Superbrand Awards

  Společnost REDA a.s. získala cenu Czech Business Superbrands za rok 2016.

  Titul Superbrands je uznáním postavení značky na lokálním trhu. Hodnocení provádí odborná komise složená z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Hodnotí se předem stanovená kritéria, jako jsou známost, budování brandu, inovace či prestiž. Ocenění je udělováno každoročně v 90 zemích světa.

  Získáním ocenění společnost REDA a.s. potvrdila pozici lídra na trhu reklamních a dárkových předmětů a jejich potisku.

  Jsme HVĚZDY!

  Dne 10. 5. 2016 se v rámci veletrhu Reklama polygraf konalo vyhlášení 16. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy. Do soutěže se mohou se svými produkty přihlásit české i zahraniční firmy pracující v oboru 3D reklamy. Originální reklamní předměty přihlášené do soutěže hodnotí odborná porota, složená z předních reklamních expertů, zadavatelů, kreativců a designerů.

  K naší velké radosti jsme se v této soutěži umístili se čtyřmi přihlášenými předměty, kterými jsou:

  • Svíčka do láhve Habánské sklepy přihlášená do kategorie Reklamní dárek přibalený ke zboží se umístila 1. místě.
  • Náramek a otvírák kapely Kabát přihlášený do kategorie Reklamní a dárkové předměty pro sport, hobby a volný čas se umístil na 1. místě.
  • PF REDA přihlášené do Volné kategorie se umístilo na 1. místě.
  • Luxusní nákupní taška z edice Superb přihlášená do kategorie Reklamní taška se umístila na 3. místě.

  Máme nový eshop!

  Spustili jsme pro vás úplně nový eshop v novém designu.

  Prohlédněte si nové a přehlednější kategorie, které jsme pro vás rozdělili ještě na tematické: pro muže, pro ženy, pro domácnost, reflexní předměty a další.

  Zjednodušili jsme také vyhledávání, které nyní funguje i bez diakritických znamének.

  Celý eshop je responzivní, takže si nyní můžete pohodlně objednávat prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu.

  Pro usnadnění celého procesu nákupu jsme zjednodušili i registraci, která probíhá v rámci odeslání první objednávky. Nemusíte tak čekat na zdlouhavé schvalování a zaslání přihlašovacích údajů před nákupem.

  Doufáme, že se vám v našem novém eshopu bude líbit a budete se do něj rádi vracet.

  Vstoupit do eshopu

  Golfová sezóna je v plném proudu

  Správné načasování, to je, oč tu běží. Golf není jen o obnovování členství v golfových klubech, ale také o obnově výbavy.

  Vybavte se s námi na golfovou sezónu novými golfovými míčky CALLAWAY WARBIRD, golfovým deštníkem BENTLY nebo vypichovátkem s markovátkem v dárkové krabičce LUKE.

  Veškeré golfové zboží naleznete na našem eshopu.

  .

  Věrnostní program

  Ve společnosti REDA a.s. si vážíme každého zákazníka, proto jsem pro Vás připravili Věrnostní program na vp.reda.cz.

  Od 1. 4. 2016 pro Vás máme nové odměny.

  Výhody našeho Věrnostního programu:

  • body již od 5000,- bez DPH za zakázku
  • objednávka odměn online
  • široký výběr odměn
  • čerpání bodů po celý rok
  • za každých 100 Kč získáte 1 bod
  • výběr libovolného počtu odměn do celkového součtu bodů
  • odměny budou sezónně obměňovány

  Podrobné informace naleznete na vp.reda.cz.

  Je to již 25 let!

  Je to již 25 let, co společnost REDA a.s. působí na trhu reklamních a dárkových předmětů. Za tuto dobu jsme i díky vám dosáhli několika významných úspěchů, na které jsme hrdí.

  • Vytvořili jsme propracované logistické oddělení pro zajištění nejen eshopových řešení a věrnostních programů.
  • Vybudovali jsme skladovací prostory, díky kterým máme k dispozici více než 30 milionů kusů zboží.
  • Inovujeme neustále naši výrobní halumoderními potiskovými stroji pro zajištění vysoké kvality potisku předmětů.
  • Nasbírané zkušenosti nás naučili jak poradit klientům s výběrem a realizací reklamních a dárkových předmětů.
  • Vybudovali jsme 5 obchodních poboček v celé České republice a spolehlivý tým profesionálů.
  • Vyrábíme originální reklamní předměty, které vítězí každý rok v oborových soutěžích Hvězda 3D reklamy nebo PopaiAwards.

  Oslavte s námi čtvrtstoletí!

  Nový katalog Nabídka 2016/17

  Rádi bychom Vám představili nový katalog reklamních a dárkových předmětů NABÍDKA 2016/17. Katalog obsahuje komplexní nabídku reklamních a dárkových předmětů, jako jsou zápisníky, tradiční kuličková pera, předměty zaměřené na IT, hrnky, přívěsky, deštníky, kalendáře R-LINE, diáře a PF karty. Dále pak manažerské dárky a cestovní potřeby SANTINI, outdoorové vybavení do přírody BEAVER, nářadí pro kutily Black and Decker, Fiskars a Bosch, kuchyňské potřeby Tescoma a mnoho dalšího. Rozšířili jsme kolekci produktů s reflexními prvky, které jsou v současné době velmi žádané. Darujte prostřednictvím reflexních předmětů bezpečí.

  V celém katalogu najdete více než 1 100 produktových novinek z řad dárků pro děti, funkčního textilu značky MOIRA, sportovních potřeb HUSKY, kvalitních vest a bund James&Nicholson a mnoho dalšího.

  Platnost katalogu: 21. 3. 2016 do vydání nového katalogu.

  Novinky z našeho katalogu najdete na našem eshopu.

  Objednat zdarma E-katalog

  Nový generální ředitel společnosti REDA a.s.

  Společnost REDA a.s., lídr na českém trhu s reklamními a dárkovými předměty, má nového generálního ředitele.

  Od 1. února 2016 se z dosavadní pozice výkonného ředitele ujal vedení společnosti Ing. Milan Růžička, který řídil významné nadnárodní společnosti jako Ahold či Electro World. V pozicích COO, generálního ředitele či CEO zodpovídal za celkové finanční výsledky, utváření a realizace jednotlivých strategií a budování značky. Formoval a vedl velký tým spolupracovníků v zemích CEE. V REDA a.s. převzal hlavní zodpovědnost za strategické řízení organizace, finanční výsledky a personální politiku.

  Ve funkci vystřídá dosavadního generálního ředitele Ing. Jaromíra Mináře, který i nadále zůstává jako člen představenstva společnosti.

  Chraňte sebe i své blízké

  Víte, že vešla v platnost novela silničního zákona, v rámci které došlo k několika změnám. Jednou z nich je ustanovení o pohybu chodců za snížené viditelnosti po krajnici nebo po okraji vozovky v místě, kde není veřejné osvětlení nebo kde veřejné osvětlení nesvítí. V tomto případě musí mít chodci reflexní prvky umístěné tak, aby byly viditelné pro ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích.

  Vybavte sebe či všechny své blízké reflexními prvky, darujte jim bezpečí a předejděte tak případné pokutě.

  Kompletní nabídku reflexních předmětů naleznete v našem eshopu.

  Nabídka reflexních položek je platná do vydání nového katalogu Nabídka 2016/17 nebo do vyprodání zásob.

  Leták

  PF 2016

  Letošní vánoční přání jsme pojali trochu jinak. Každý z týmu REDA věnoval tričko, které už nepotřeboval, na výrobu vánočních ozdob. Lidé z neziskové organizace jim svýma rukama vdechli nový život a vytvořili tak 1350 překrásných vánočních kapříků, kteří měli spolu s přáním poděkovat zákazníkům a obchodním partnerům naší společnosti za spolupráci v uplynulém roce.

  Vraťte se i vy i několik let zpátky a vzpomeňte si na vaše ručně dělané ozdoby a dárky. Využijte nepotřebné věci ze svého okolí a dejte jim druhou šanci. Vánoce nejsou pouze o dárcích, ale také o čase stráveném v kruhu blízkých.

  Veselé Vánoce a šťastný nový rok Vám přeje

  Tým společnosti REDA

  REDA získala ocenění v POPAI AWARDS 2015

  Ve čtvrtek 26. 11. 2015 se v Praze konala mezinárodní odborná konference POPAI day 2015, jejíž součástí byla soutěž POPAI AWARDS - o nejlepší prostředky komunikace a reklamy v prodejních místech.

  Cílem soutěže je zviditelnit úspěšné projekty spolupráce zadavatelů reklamy a maloobchodu v in-store. Hodnoceno je z hlediska inovativního přístupu k řešení komunikace v místě prodeje, splnění cílů zadavatele projektu a účinnosti nové koncepce.

  REDA a.s. soutěžila v kategorii N - Reklamní dárky v místě prodeje. Celkem za společnost bylo přihlášeno šest soutěžních exponátů. V kategorii jsme zvítězili s PF KARTOU REDA 2015, která měla obdarovaným připomenout tradiční vánoční zvyky a obyčeje.

  Konference byla pořádána za podpory světové asociace POPAI a pod odbornou garancí POPAI France, která je organizátorem celoevropské soutěže POPAI AWARDS Paris v Paříži.

  Novinka v naší výrobě

  Naši výrobní halu posílil Pneumatický lis.

  Tento poloautomatický pneumatický lis o dvou paletách pro vyšší výkon dokáže velmi efektivně přenášet na textil jak tištěné obtisky, tak řezanou grafiku. Jednoduchým rychloupínáním lze lehce vyměnit spodní desky za jiné rozměry, které jsou vhodné pro menší výrobky. Horní tepelné desky jsou volně uložené pro zajištění rovnoměrného tlaku po celé lisované ploše.

  Stroj je opatřen laserovým značícím křížem pro efektivní zakládání obtisků na předměty vždy do stejného místa bez nutnosti vyměřování polohy. Díky této nové posile v naší výrobě je potisk textilu rychlejší a efektivnější.

  Nový katalog Nabídka Prestige 2015/16

  Katalog NABÍDKA PRESTIGE 2015/16 je doplňkový katalog, ve kterém Vám nabídneme produkty vhodné jako dárky nejen ke konci roku.

  Vybrat si můžete z nabídky drobných vánočních předmětů, jako jsou vánoční ozdoby, svícny a dárkové tašky. Dále jsme se pro Vás připravili originální dárková balení, která mohou být dle Vašeho přání libovolně upravována. Dále Vám nabídneme cestovní a psací potřeby, peněženky a šály Santini. Součástí nabídky jsou také produkty značek Cacharel, Christian Lacroix, Ungaro, Husky, Tescoma a další. V katalogu dále najdete kosmetické balíčky a gastronomické zboží, jako jsou potravinové sety, belgické pralinky, lanýže, čaje a káva, produkty Kitl, nejlepší vína z Čech a Moravy a další.

  Platnost katalogu:

  od 31. 8. 2015 do vydání hlavního katalogu Nabídka 2016/17 kromě nabídky potravin na stranách 130 - 158, tato nabídka platí pouze do 31. 12. 2015 nebo do vyprodání zásob.

  Logistické informace:

  22 x 20 cm
  176 stran
  554 g

  Objednat zdarma E-katalog

  Nová posila v naší výrobní hale

  Rádi bychom Vám představili automatický tampontiskový stroj určený pro potisk plastových per s automatickým registračním systémem. Toto zařízení nám umožňuje tisk plastových propisek na jakoukoliv tiskovou polohu výkonem až 2 200 ks za hodinu.

  Velice efektivní tamponový potisk pro objemově větší zakázky, které do této chvíle výrazně ovlivňovaly kapacity výroby této technologie, především ve špičkách.

  Na tomto zařízení momentálně běží pilotní - testovací provoz, který bude trvat do konce měsíce srpna.

  Brno TOP 100

  Třináctý ročník ankety Brno TOP 100 s podtitulem „Kdo hýbe Brnem“, pořádané časopisem Brno Business & Style (vydavatelství CCB), zná své vítěze! Výsledky ankety byly vyhlášeny v úterý 9. června 2015 na podnikatelském setkání a společenském večeru v prostorách Hvězdárny a planetária Brno. Anketa se konala pod záštitou brněnského primátora Petra Vokřála.

  Hlasování probíhalo dvoukolově. V prvním kole dostala možnost nominovat své favority i široká veřejnost. Nominace probíhala na internetových stránkách www.iBrno.cz. Do druhého kola postoupilo v každé kategorii 200 kandidátů s největším počtem hlasů. Ve druhém kole hlasovali pouze kandidáti nominovaní veřejností v úvodním kole. Součtem jejich hlasování pak vznikl konečný výsledek ankety.

  Společnost REDA a.s. se umístila mezi 100 firmami, které "Hýbou Brnem". Děkujeme za uznání a těšíme se na další ročník.

  Nové stránky značky SANTINI

  Připravili jsme nové produktové stránky značky SANTINI, které Vás okouzlí svou lehkostí a moderním designem a prozradí Vám, co všechno se pod touto značkou skrývá.

  V galerii Kolekce si můžete prohlédnout fotografie produktů a novinek pro rok 2015, které jsme pro Vás vybrali.

  V sekci Potisk naleznete výběr potiskových technologií, které lze pro značku SANTINI použít.

  Navštivte naše stránky SANTINI a Linkedin.

  Nové stránky značky BEAVER

  Připravili jsme nové produktové stránky značky BEAVER, kde se dozvíte, kdy značka vznikla, čím je výjimečná a které produkty do ní patří.

  V galerii Kolekce si pak můžete prohlédnout fotografie vybraných produktů a novinek pro letošní rok.

  V sekci Potisk naleznete výběr potiskových technologií, které lze pro značku BEAVER použít.

  Navštivte naše stránky BEAVER a Linkedin.

  Vytvořte si originální diář

  Hledáte zajímavý diář a nevybrali jste si z naší katalogové nabídky? Nabízíme Vám nadstandardní služby, díky kterým si sami navrhnete, jak bude Váš diář vypadat a co bude jeho součástí.

  Zvolit si můžete speciální design přebalu diáře, potisk předsádky, barvu bloku, atd.

  Uzávěrka objednávek je 21.8.2015

  Nabídku si můžete stáhnout v pdf. Nebo se informujte u našich obchodních zástupců.

  Nový katalog NABÍDKA KDPF 2016

  Připravili jsme pro Vás katalog Nabídka KDPF, kalendáře, diáře, PF karty 2016. V katalogu naleznete nové stolní i nástěnné kalendáře, diáře a PF karty, kterými jistě potěšíte své obchodní partnery na konci roku 2015.

  Katalog Nabídka KDPF, kalendáře, diáře a PF karty 2016 je doprovázen projektem SÁZEJTE S NÁMI, v rámci kterého se můžete zasadit o dobrou věc a přispět z každého zakoupeného stolního kalendáře řady R-LINE částkou 0,33 Kč Nadaci Partnerství na výsadbu stromů.

  Vyberte si třeba nástěnný kalendář ADRENALIN 2016, stolní kalendář GRILOVÁNÍ 2016 nebo diář CARBONIO CZ 2016.

  Platnost katalogu:

  od 8. 6. 2015 do 31. 12. 2015

  Objednat zdarma E-katalog

  Nový katalog NABÍDKA 2015/16

  Rádi bychom Vám představili nový katalog reklamních a dárkových předmětů NABÍDKA 2015/16. Katalog obsahuje komplexní nabídku reklamních a dárkových předmětů, jako jsou tradiční kuličková pera, kancelářské potřeby, kalendáře, diáře a PF karty. Součástí nabídky jsou značkové cestovní potřeby Santini, outdoorové vybavení do přírody Beaver, kuchyňské potřeby Tescoma, nářadí pro kutili Bosch a Fiskars a mnoho dalšího.

  Nabídka 2015/16 je hlavní katalog reklamních a dárkových předmětů roku 2015, který Vám letos nabízí více než 300 produktových novinek. Katalog si můžete zdarma objednat na našich stránkách nebo Vám je k dispozici na našich obchodních pobočkách v Brně, Zlíně, Ostravě, Praze a Plzni.

  Platnost katalogu: 25. 5. 2015 do vydání nového katalogu.

  Novinky z našeho katalogu najdete na našem eshopu.

  Objednat zdarma E-katalog

  Hvězda 3D reklamy

  Dne 13. 5. 2015 se v rámci veletrhu Reklama polygraf konalo vyhlášení 15. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy, do které se se svými produkty mohou přihlásit české i zahraniční firmy pracující v oboru 3D reklamy. Originální reklamní předměty přihlášené do soutěže hodnotí odborná porota, složená z předních reklamních expertů, zadavatelů, kreativců a designerů.

  K naší velké radosti jsme se v této soutěži umístili se čtyřmi přihlášenými předměty, kterými jsou...

  - Dárkové balení whisky Hammer Head přihlášené do kategorie Reklamní obal se umístilo na krásném 1. místě.

  - Připomínková rozesílka se srdíčkem LOVELY přihlášená do Volné kategorie se umístila na 2. místě.

  - Dřevěná krabička s podtácky Velkopopovický Kozel přihlášená do kategorie Reklamní gastronomie se umístila na 2. místě.

  - Stavebnice čerpací stanice E.ON přihlášená do kategorie Reklamní a dárkové předměty pro sport, hobby a volný čas se umístila na 2. místě.

  Nový katalog NABÍDKA DESIGN 2015

  V katalogu naleznete 239 položek s originálním designem, výraznými tvary i barvami. Kromě 128 novinek Vás jistě potěší i Vámi dobře známé produkty. Můžete se těšit na designové doplňky z oblasti elektroniky, zavazadla a cestovní potřeby, termohrnky, nářadí, kuchyňské potřeby a mnoho dalšího.

  Platnost katalogu:

  od 1. 4. 2015 do 31. 12. 2015.

  Objednat zdarma E-katalog

  Nový přírůstek ve výrobě

  Poloautomatický sítotiskový karusel Schenk 3/8

  Doplnili jsme strojový park v naší výrobě, abychom tak mohli rychleji uspokojovat potřeby našich klientů.

  Speciálně upravený poloautomatický tiskový stroj s pokročilým systémem sušení mezi barvami. Koncipovaný stroj primárně na potisk deštníků, který se ale velice rychle přestaví pro tisk textilu, triček, tašek a dalších typů textilu.

  Stroj nahradil stávající dosluhující manuální karusely. Standardní poloautomatické stroje pro potisk deštníků se běžně nevyrábí. Stroj je navržen speciálně dle našich požadavků. Poloautomatický karuselový typ stroje zaručuje několikanásobně vyšší produkci především vícebarevných tisků, než je tomu u manuálního tisku, který jsme pro potisk deštníků využívali doposud.

  POPAI AWARDS 2014

  Asociace POPAI CENTRAL EUROPE, jejíž jsme členem, uspořádala dne 20. 11. 2014 konferenci POPAI DAY 2014, v rámci které byla vyhlášena soutěž o nejlepší prostředky komunikace a reklamy v prodejních místech s názvem POPAI AWARDS.

  Soutěž patří mezi vrcholné události oboru marketing at-retail a prezentuje nejnovější prostředky in-store komunikace, systémy podpory prodeje a další podpůrné propagační nástroje. Cílem soutěže je zviditelnit úspěšné projekty spolupráce zadavatelů reklamy a maloobchodu v in-store.

  Společnost REDA vyhrála kategorii Reklamní dárky v místě prodeje se svým exponátem v podobě Dřevěné krabičky a podtácky k výročí pivovaru Velkopopovický Kozel.

  Dále byly do soutěže přihlášeny:

  • - stavebnice E.ON
  • - kapesníčky ČESKÁ POŠTA
  • - mapa na dokumenty CESARIO se stojanem na tablet
  • - škrabka na dálniční známku VIGNETTE
  • - skleněný hrnek se smajlíkem SOFFY

  Novinky z naší výroby

  Rádi bychom Vás informovali o novince, kterou jsme doplnili náš strojový park a technické vybavení výroby. Je jím poloautomatický lis TRANSMATIC TS 5A.

  Momentálně se jedná o jeden u nejlepších lisů renomované italské firmy Transmatic, která se zabývá vývojem a výrobou strojů pro dekoraci textilu a svými výrobky si vydobyla přední místo na trhu nejen v Evropě.

  Tento poloautomatický pneumatický lis o dvou paletách pro vyšší výkon dokáže velmi efektivně přenášet na textil jak tištěné obtisky, tak řezanou grafiku a různé speciality.

  Ovládání je zajištěno prostřednictvím přehledného displeje, na kterém se nastavuje čas, teplota a tlak. Lis zároveň počítá zpracované kusy textilu. V přední části je umístěno bezpečnostní tlačítko pro přerušení činnosti a okamžité zvednutí tepelné desky.

  Jednoduchým rychloupínáním lze lehce vyměnit spodní desky za jiné rozměry, které jsou vhodné pro menší výrobky. Horní tepelné desky jsou volně uložené pro zajištění rovnoměrného tlaku po celé lisované ploše.

  Výsledky soutěže „TOP MSP 2014"

  Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže TOP MSP o nejlepší malou a střední firmu města Brna se konalo dne 30. září 2014 na 55. Podnikatelském setkání členů RHK Brno.

  Společnost REDA se i tento rok umístila mezi deseti nejlepšími firmami.

  Do soutěže konané pod záštitou primátora města Brna bylo nominováno celkem 284 firem. Hodnocení probíhalo dle pěti kritérií, a to: Veřejné hlasování firem, Hlasování představenstva RHK Brno Hodnocení dynamiky růstu, Bonita a platební disciplína a  Hodnocení finančního zdraví.

  Ceny nejlepším předali hosté večera prezident HKĆR Vladimír Dlouhý a náměstek primátora Oliver Pospíšil, předseda RHK Brno Miloš Škrdlík a ředitel RHK Brno Petr Bajer.

  Dárkové balíčky do auta PROCAR

  Nechcete své zákazníky obdarovat standardními reklamními předměty? Hledáte něco jedinečného s vysokou přidanou hodnotou? Připravili jsme pro Vás balíčky do auta, které jistě potěší každého řidiče.

  Položky v balíčcích navíc můžete barevně modifikovat a potisknout logem či jiným sdělením dle svých představ.

  Stáhněte si leták a vyberte si dárkový balíček do auta.

  Dárkové balíčky není možné zakoupit přes e-shop, proto je objednávejte prostřednictvím našich obchodních zástupců.

  Slunečný katalog Nabídka KDPF 2015

  V novém katalogu Nabídka KDPF 2015 naleznete stolní i nástěnné kalendáře, diáře a PF karty, kterými jistě potěšíte své obchodní partnery na konci roku 2014.

  Katalog Nabídka KDPF, kalendáře, diáře a PF karty 2015 je doprovázen projektem SÁZEJTE S NÁMI, v rámci kterého přispějete z každého zakoupeného stolního kalendáře řady R-LINE částkou 0,33 Kč Nadaci Partnerství na výsadbu stromů. Zapojte se a podpořte s námi výsadbu nových stromů.

  Platnost katalogu je od 10. 6. 2014 do 31. 12. 2014

  Nový katalog NABÍDKA 2014/15

  Rádi bychom Vám představili NOVÝ KATALOG reklamních a dárkových předmětů NABÍDKA 20114/15. Katalog obsahuje komplexní nabídku reklamních a dárkových předmětů, jako jsou tradiční kuličková pera, kancelářské potřeby, kalendáře, diáře a PF karty. Součástí nabídky jsou značkové cestovní potřeby Santini, outdoorové vybavení do přírody Beaver, kuchyňské potřeby Tescoma, nářadí pro kutili Bosch a Fiskars a mnoho dalšího.

  V celém katalogu najdete více než 280 novinek, jako jsou například dárky pro děti - ořezávátko ve tvaru želvy TURTLY, omalovánky s pastelkami ANIME, dále také IT příslušenství, jako je obal na iPad TABLETO, v sortimentu keramiky jsme připravili porcelánový hrnek se silikonovým víčkem DUWAL v pěti barvách a čiré provedení již známeho hrnečku se smajlíkem SOFFY.

  Platnost katalogu: 26. 5. 2014 do vydání nového katalogu (květen 2015).

  Úspěšná Hvězda 3D reklamy

  Dne 14. 5. 2014 se konalo vyhlášení cen 14. kategorie soutěže Hvězda 3D reklamy, do které se se svými produkty mohou přihlásit české i zahraniční firmy pracující v oboru 3D reklamy. Originální reklamní předměty přihlášené do soutěže hodnotí odborná porota, složená z předních reklamních expertů, zadavatelů, kreativců a designerů. Více informací najdete na stránkách soutěže.

  K naší velké radosti jsme se v této soutěži umístili se čtyřmi přihlášenými předměty, kterými jsou...

  - Opasek z pravé hovězí usně s logem OSTRAVA!!! přihlášený do kategorie Manažerský dárek do 5.000 Kč se umístil na krásném 1. místě.

  - PF karta REDA se škrabkou na dálniční známku VIGNETTE příhlášená do Volné kategorie se umístila na 2. místě.

  - USB FLASH disk ve tvaru lokomotivy přihlášený do kategorie Reklamní kancelářské potřeby se umístil na 3. místě.

  - „Pivní“ kšandy Fénix přihlášené do kategorie Reklamní textil se umístily na 3. místě.

  Firemní den k vydání nového katalogu

  Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o plánovaném firemním dni, který se koná 23. 5. 2014 k příležitosti vydání nového katalogu Nabídka 2014/15 a jeho představení obchodním zástupcům a ostatním zaměstnancům společnosti.

  V tento ten budou uzavřena všechna obchodní oddělení. K dispozici Vám budeme opět v pondělí 26. 5. 2014 i s novým katalogem.

  Děkujeme za pochopení. Váš Tým REDA

  Nový reklamační řád

  Vážení zákazníci, od 1. 4. 2014 jsme aktualizovali reklamační řád dle nového občanského zákoníku. Pro Vás se ale nic zásadního nezměnilo, i nadále chceme vše řešit k oboustranné spokojenosti.

  Váš REDA Tým

  Reklamační řád ke stažení v PDF

  REDA hýbe Brnem

  Dne 8. 10. 2013 byly vyhlášeny výsledky 11. ročníku ankety BRNO TOP 100 s podtitulem "Kdo hýbe Brnem", kterou organizuje časopis Brno Business & Styl pod záštitou primátora města Brna a ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno.

  Anketa BRNO TOP 100 odráží aktuální situaci v našem městě a také to, jaké firmy a osobnosti městem hýbou z hlediska svého působení ve veřejném životě.

  Společnost REDA se umístila mezi deseti nejlepšími firmami v kategorii nejlepší malá a střední firma města Brna.

  Přijďte se za námi podívat na veletrh Svět reklamy 2013

  V letošním roce jsme se rozhodli prezentovat na veletrhu Svět reklamy a představit Vám naši širokou nabídku včetně žhavých novinek na akci zaměřené na oblast reklamy, marketingu a polygrafie. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodných propagačních předmětů a možnostmi jejich potisku.

  Můžete se s námi setkat:

  • - v úterý 24. září ve Wannieck Gallery v Brně
  • - v úterý 1. října, v hotelu Diplomat v Praze

  Oba výstavní dny vás budeme čekat mezi 9. a 17. hodinou.

  Těšíme se na vás.

  NABÍDKA PRESTIGE 2013/14

  Rádi bychom Vám představili nový katalog NABÍDKA PRESTIGE 2013/14, ve kterém vám nabídneme produkty vhodné jako dárky nejen ke konci roku. Vybrat si můžete z nabídky drobných vánočních předmětů, z luxusního zboží značek Santini nebo Tonino Lamborghini, Prim, Cacharel, Cerruti 1881, Nina Ricci, Ungaro, Jean-Louis Scherrer, Wenger, Lanybook, Tescoma a další. Součástí nabídky jsou také dárková balení a gastonomické zboží a kosmetické balíčky, které ke konci roku neodmyslitelně patří.

  Platnost katalogu: od 19. 8. 2013 do 31. 5. 2014 kromě nabídky potravin na stranách 110 - 144, tato nabídka platí pouze do 31. 1. 2014 nebo do vyprodání zásob.

  Navrhněte si vzhled Vašeho diáře

  Nemůžete si vybrat ze standardní nabídky diářů? Díky našim službám, si sami navrhnete, jak bude Váš diář vypadat a co bude jeho součástí.

  Zvolit si můžete speciální design přebalu diáře, potisk předsádky, barvu bloku, atd.

  Stáhněte si leták a informujte se o možnostech dalších nadstandardních služeb ve zpracování diářů a jejich ceně u našich obchodních zástupců.

  Uzávěrka objednávek je 19. 8. 2013

  Nový vyšívací stroj TAJIMA

  Vážení zákazníci, abychom mohli pružněji a kvalitněji reagovat na Vaše přání a požadavky v oblasti vyšívání textilních výrobků, pořídili jsme nový vyšívací stroj, který je nejmodernější novinkou japonské firmy TAJIMA na poli univerzálních průmyslových vícehlavých strojů. Tento stroj dokáže vyšívat Vaše loga na prakticky jakékoliv textilní výrobky, jako jsou trička, mikiny, tašky, batohy, čepice a další textilní zboží ve vysoké kvalitě. Výrazně k těmto výsledkům napomáhá speciální software pro tvorbu programů pro tvorbu výšivek od fy: Pulse Microsystems, který je vyvíjený a podporovaný firmou Tajima.

  Využijte akci Letní sleva potisku a opatřete Vámi vybraný textil vyšívaným logem či jiným sdělením.

  Odměňte se za nákup zboží s aplikací ONLINE potisk

  Objednejte si zboží s potiskem online na e-shopu pomocí naší nové aplikace a získejte hodnotné dárky. Stačí se přihlásit na e-shop partner.reda.cz a vyzkoušet novou aplikaci ONLINE POTISK. Prvních 50 z Vás, kteří objednáte zboží s potiskem online, odměníme značkovými dárky Tonino Lamborghini.

  Vyzkoušejte aplikaci pro ONLINE potisk

  Spuštění nové webové prezentace a e-shopu a aplikací ONLINE potisk

  Vážení zákazníci, dnes jsme pro Vás spustili nové webové stránky www.reda.cz a spolu s nimi také e-shop partner.reda.cz na kterém najdete i aplikaci ONLINE potisk. Inspirovat se můžete na stránkách online-potisk.reda.cz

  Přejeme Vám příjemnou práci s těmito nástroji.

  E-shop

  REDA přispěla na výsadbu stromů

  Již tradičně jsme přispěli v rámci projektu ZA ZELENÝMI LISTY částkou 57.000 Kč na výsadbu stromů NADACI PARTNERSTVÍ, která pomáhá lidem, aby prostřednictvím výsadeb stromů a péče o krajinu chránili a zlepšovali své životní prostředí. REDA se do projektu zapojila i v roce 2012 a Vy jste tak mohli nákupem stolního kalendáře řady R-LINE z katalogu Kalendáře, diáře a PF karty 2013 přispět 0,33 Kč na výsadbu stromů. Komise, která bude vybírat kvalitní projekty a lokalitu výsadeb se uskuteční září tohoto roku. O realizaci výsadby a lokalitě Vás budeme dále informovat.

  Aplikace ONLINE potisk na e-shopu

  Jak jste se již mohli dočíst v novém katalogu Nabídka 2013/14, připravujeme pro Vás aplikaci, pomocí které si budete moci objednat reklamní předměty včetně potisku přes náš e-shop. Díky této aplikaci si budete moci umístit vlastní reklamní sdělení na vybraný produkt sami a ihned ONLINE uvidíte, jak Vaše představa vypadá ve skutečnosti.

  Nabídka KDPF 2014

  Pro nadcházející rok 2014 vydáváme katalog Nabídka KDPF, kalendáře, diáře, PF karty 2014. V katalogu naleznete nové stolní i nástěnné kalendáře, diáře a PF karty, kterými jistě potěšíte své obchodní partnery na konci roku 2013. Novinkou v tomto katalogu jsou tzv. Lanybooky, nevšední zápisníky, které v sobě snoubí originální design, maximální funkčnost a nejvyšší kvalitu. Dle Vašich požadavků připravíme tento originální druh zápisníku, který svým designem a grafickými prvky odlišuje od standardní nabídky.

  NABÍDKA® 2013

  Rádi bychom Vám představili NOVÝ KATALOG reklamních a dárkových předmětů NABÍDKA 2013/14, který je platný od 27. 5. 2013 do vydání nového katalogu (květen 2014). Katalog obsahuje komplexní nabídku reklamních a dárkových předmětů, jako jsou tradiční kuličková pera, kancelářské potřeby, kalendáře, diáře a PF karty. Součástí nabídky jsou značkové cestovní potřeby Santini, outdoorové vybavení do přírody Beaver, kuchyňské potřeby Tescoma, nářadí pro kutili Bosch a Fiskars a mnoho dalšího.

  13. ročník soutěže Hvězda 3D reklamy

  Dne 14. 5. 2013 se konalo vyhlášení cen soutěže Hvězda 3D reklamy. Hvězda 3D reklamy je soutěž, do které se se svými produkty mohou přihlásit české i zahraniční firmy pracující v oboru 3D reklamy.

  Originální reklamní předměty přihlášené do soutěže hodnotí odborná porota, složená z předních reklamních expertů, zadavatelů, kreativců a designerů. Více informací najdete na stránkách soutěže.