Nový katalog Nabídka KDPF 2020

Nový katalog NABÍDKA 2019/20

Nabídka 2019/20 je hlavní katalog reklamních a dárkových předmětů roku 2019. Katalog obsahuje komplexní sortiment reklamních a dárkových předmětů. Katalog obsahuje předměty, jako jsou zápisníky, kovové a plastové pera, IT příslušenství, hrnky, přívěsky, deštníky, kalendáře R-LINE a diáře. Dále pak manažerské dárky a cestovní potřeby SANTINI, outdoorové vybavení do přírody BEAVER, nářadí pro kutily, kuchyňské potřeby Tescoma a mnoho dalšího.

V celém katalogu najdete více než 7 800 produktů, z toho přes 1 500 novinek.

Katalog obsahuje i MNOŽSTEVNÍ CENÍK PRODUKTŮ, díky kterému můžete nakoupit při větším odběru VÝHODNĚJI.
Novinky z katalogu naleznete na našem eshopu.

Nový katalog Nabídka PRESTIGE 2018/19

Představujeme vám náš nový katalog NABÍDKA PRESTIGE 2018/19, ve kterém naleznete originální a kvalitní dárky pro své obchodní partnery, zákazníky a zaměstnance.

Novinkou jsou závěsné a dekorativní ozdoby s vánoční tématikou, z nichž některé byly vyrobeny v chráněné dílně. Letošní novinkou jsou také kosmetické taštičky vyrobené z eko-kůže. Kategorie IT a elektronika byla rozšířena o bezdrátové nabíječky podporující technologii QI. Sportovce jistě potěší edice sportovních tašek značky PUMA a BEAVER a láhve, které lze potisknout digitální UV technologií po celém jejich obvodu.

V katalogu rovněž naleznete nabídku potravinového zboží z celého světa, jako jsou belgické pralinky, zrnková káva, čaje v různých dárkových krabičkách a dózách, vína, dochucovací sady a další potravinové sety.

Platnost katalogu je od 27.8.2018 do vydání hlavního katalogu Nabídka 2019/20 kromě nabídky kosmetiky str. 178–189 a potravin str. 195–247, u kterých nabídka platí pouze do 31. 12. 2018 nebo do vyprodání zásob.

 Novinky z katalogu naleznete na našem eshopu.

Nový katalog kalendářů a diářů KDPF 2019

Připravili jsme pro vás katalog Nabídka KDPF, kalendáře, diáře, PF karty 2019, který obsahuje širokou nabídku nástěnných i stolních kalendářů, diářů, originálních PF karet a stylových zápisníků.

V katalogu najdete oblíbené nástěnné kalendáře jako jsou tituly KRÁSY ČECH A MORAVY, TOP GIRLS, HORY nebo ORGANIX. Nabídku diářů jsme rozšířili o novinky MANITOBA nebo NIKOS, který je možné plnobarevně potisknout.

I letos zakoupením stolních kalendářů řady R-LINE podpoříte projekt SÁZEJTE S NÁMI. V rámci tohoto projektu za každý zakoupený stolní kalendář řady R-LINE přispějeme částkou 0,33 Kč nadaci Partnerství na výsadbu stromů.

Platnost katalogu od 15. 5. 2018 do 31. 12. 2018

Objednat zdarma E-katalog

Nový katalog dárků NABÍDKA 2018/19

Představujeme vám náš nový katalog Nabídka 2018/19. Katalog i letos obsahuje předměty jako jsou zápisníky, kuličková pera, IT příslušenství, hrnky, přívěsky, deštníky, kalendáře R-LINE a diáře. Dále pak cestovní potřeby a manažerské dárky SANTINI, outdoorové vybavení do přírody BEAVER, nářadí pro kutily, kuchyňské potřeby Tescoma a mnoho dalšího.

V celém katalogu najdete více než 7 600 produktů, z toho přes 2 600 novinek.

V katalogu vám nově nabízíme dárkové sety Mix and go, díky kterým ušetříte čas s balením dárků. Vybrat si můžete libovolnou barevnou kombinaci předmětů a každý z nich vám potiskneme.
Platnost katalogu je od 12. 3. 2018 do vydání nového katalogu
Všechny novinky najdete na našem eshopu.

Objednat zdarma E-katalog

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Abyste dokázali něco úžasného, potřebujete dvě věci: plán a tužku.

Každý den nás napadne bezpočet myšlenek. Byla by škoda přijít i o jedinou z nich, i když se napoprvé bude zdát nedůležitá. Přejeme vám, abyste skvělé nápady už nikdy neztratili.

„Jediná myšlenka vyplní celý vesmír“ William Blake

Průvodce potiskem: Který se hodí na váš reklamní předmět? | 1. díl

Tamponový tisk, sublimační tisk, digitální UV tisk. Že vám to nic neříká? Nakoukněte s námi do světa potisků a zjistěte výhody a nevýhody jednotlivých technologie potisku. Připravujeme pro vás více dílů, tak nás sledujte! Více se dočtete na našem blogu.

S námi zazáříte

Hledáte reklamní kuličkové pero, které bude na první pohled vyčnívat z řady? Vyberte si plastové kuličkové pero OLEG LIGHT se zabudovanou LED svítilnou, umožňující prosvícení vygravírovaného loga na těle tužky. Pero je dále opatřeno kovovým klipem, pryžovým gripem, funkcí "touch pen" a modrou náplní.

Toto pero jen tak někdo nepřehlédne a vy díky tomu skutečně zazáříte.

Pro nákup originálního pera kontaktujte svého obchodního zástupce nebo nám pošlete svoji poptávku na obchod@reda.cz.

Naše úspěchy v soutěži Hvězda 3D reklamy

Dne 23. 11. 2017 se konalo vyhlášení 17. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy. Do soutěže se mohou se svými produkty přihlásit české i zahraniční firmy pracující v oboru 3D reklamy, kdy originální reklamní předměty přihlášené do soutěže hodnotí odborná porota složená z předních reklamních expertů, zadavatelů, kreativců a designerů.

Na stupních vítězů jsme se umístili s třemi přihlášenými předměty.

  • SMART OFFICE CUBE - multifunkční kancelářský organizér přihlášený do kategorie Reklamní kancelářské potřeby, kalendáře a diáře se umístil na 1. místě.
  • Záškodníci na podporu projektu Můj majetek – sada reklamních předmětů přihlášená do kategorie Využití 3DR v rámci komunikačního mixu se umístila 2. místě.
  • Speciální balení Lentilek s penálem – černobílý penál, který bylo možné vymalovat jako omalovánky přihlášený do kategorie Reklamní nebo dárkový obal a příbal se umístil na 2. místě.

Katalog motivů pro plnobarevný potisk

Chcete originální reklamní předměty, ale už nevíte, kde hledat? Vytvořte originální předmět nebo dárek díky plnobarevnému potisku, který propojí předmět s vaší firmou nebo kampaní.

Právě plnobarevný potisk, který umožňuje technologie sublimace nebo digitální UV tisk, vám dává prostor pro kreativitu. Abychom vás inspirovali, připravili jsme pro vás motivy, které jsou vhodné pro sublimační a digitální tisk. Stačí si jen vybrat z nabídky reklamních předmětů vhodných pro plnobarevný potisk a následně z katalogu motivů.

Pro více informací o možnosti využití nabízených motivů a realizaci objednávky se obraťte na naše obchodní zástupce nebo nám napište na obchod@reda.cz.

E-katalog