Každý rok vydáváme několik katalogů reklamních a dárkových předmětů, které následují aktuální trendy a ve výběru vhodných firemních dárků a propagačních materiálů jsou skvělými pomocníky. Všechny katalogy si můžete prohlédnout ve virtuální podobě, ale protože jsme si vědomi toho, že je stále mnoho zákazníků, kteří si chtějí vybírat naše zboží z tištěného katalogu, vydáváme všechny katalogy i v tištěné podobě. Katalogy si můžete objednat zcela zdarma a my vám je doručíme až do firmy či domů.

Nabídka 2019/20

Nabídka 2019/20 je hlavní katalog reklamních a dárkových předmětů roku 2019. Katalog obsahuje komplexní sortiment reklamních a dárkových předmětů. Katalog obsahuje předměty, jako jsou zápisníky, kovové a plastové pera, IT příslušenství, hrnky, přívěsky, deštníky, kalendáře R-LINE a diáře. Dále pak manažerské dárky a cestovní potřeby SANTINI, outdoorové vybavení do přírody BEAVER, nářadí pro kutily, kuchyňské potřeby Tescoma a mnoho dalšího.

V celém katalogu najdete více než 7 800 produktů, z toho přes 1 500 novinek.

Katalog obsahuje i MNOŽSTEVNÍ CENÍK PRODUKTŮ, díky kterému můžete nakoupit při větším odběru VÝHODNĚJI a dárkové sety Mix and go, díky kterým ušetříte čas s balením dárků. Vybrat si můžete libovolnou barevnou kombinaci předmětů a každý z nich vám potiskneme.

Platnost katalogu: od 4. 3. 2019 do vydání nového katalogu

Novinky z katalogu naleznete na našem eshopu.

Objednat zdarma E-katalog