Každý rok vydáváme několik katalogů reklamních a dárkových předmětů, které následují aktuální trendy a ve výběru vhodných firemních dárků a propagačních materiálů jsou skvělými pomocníky. Všechny katalogy si můžete prohlédnout ve virtuální podobě, ale protože jsme si vědomi toho, že je stále mnoho zákazníků, kteří si chtějí vybírat naše zboží z tištěného katalogu, vydáváme všechny katalogy i v tištěné podobě. Katalogy si můžete objednat zcela zdarma a my vám je doručíme až do firmy či domů.

Nabídka PRESTIGE 2017/18

Představujeme vám náš nový katalog NABÍDKA PRESTIGE 2017/18, ve kterém naleznete originální a kvalitní dárky nejen ke konci roku. Letos v něm opět naleznete luxusní zboží značek Santini, Moria, Husky, Ungaro, Cacharel, Tonino Lamborghini, Wenger, Victorinox, Lanybook, Parker, Tescoma a další.
Neodmyslitelnou součástí katalogu je nabídka potravinového zboží z celého světa, jako jsou lanýže, belgické pralinky, čaje v různých dárkových krabičkách, vína, dochucovací sady a další potravinové sety.
Jistě vás potěší i nová kolekce oblíbených dárkových balíčků a setů nejen s kosmetikou Biogena, ale také kvalitními španělskými potravinami. Také jsme pro vás připravili nové drobné vánoční dárky včetně dárkových tašek a krabiček.
Platnost katalogu je od 4.9.2017 do vydání hlavního katalogu Nabídka 2018/19 kromě nabídky potravin na stranách 164 - 223, u kterých nabídka platí pouze do 31.12.2017 nebo do vyprodání zásob.
Novinky z katalogu naleznete na našem eshopu.

Nabídka KDPF 2018

Připravili jsme pro vás katalog Nabídka KDPF, kalendáře, diáře, PF karty 2018. V katalogu najdete oblíbené nástěnné kalendáře jako jsou tituly KRÁSY ČECH A MORAVY, TOP GIRLS nebo ORGANIX. V nabídce praktických stolních kalendářů jsou novinkami nejen KALENDÁŘ ZDRAVÍ nebo PUTOVÁNÍ ZA VÍNEM.


Nabídku diářů jsme rozšířili o novinky BUBBLE nebo PROCIDA v různých barevných i velikostních provedeních.
Mezi zápisníky najdete netradiční blok ROYAL BIG APPLE vyrobený z jablečných slupek nebo luxusní zápisník
LANYBOOK BLOOMY ROSE v dárkovém balení.


I letos zakoupením stolních kalendářů řady R-Line podpoříte projekt SÁZEJTE S NÁMI. V rámci tohoto projektu za
každý zakoupený stolní kalendář řady R-LINE přispějeme částkou 0,33 Kč nadaci Partnerství na výsadbu stromů.
 

Platnost katalogu:

od 22. 5. 2017 do 31. 12. 2017

Nabídka 2017/18

Nabídka 2017/18 je hlavní katalog reklamních a dárkových předmětů roku 2017. Katalog obsahuje komplexní sortiment reklamních a dárkových předmětů. Katalog obsahuje předměty, jako jsou zápisníky, kuličková pera, IT příslušenství, hrnky, přívěsky, deštníky, kalendáře R-LINE a diáře. Dále pak manažerské dárky a cestovní potřeby SANTINI, outdoorové vybavení do přírody BEAVER, nářadí pro kutily Bosch, Fiskars, kuchyňské potřeby Tescoma a mnoho dalšího.

V celém katalogu najdete více než 7 000 produktů, z toho přes 2 900 novinek.

Katalog nově obsahuje i MNOŽSTEVNÍ CENÍK PRODUKTŮ, díky kterému můžete nakoupit při větším odběru VÝHODNĚJI.
Platnost katalogu:

od 27. 3. 2017 do vydání nového katalogu

Objednat zdarma E-katalog