Každý rok vydáváme několik katalogů reklamních a dárkových předmětů, které následují aktuální trendy a ve výběru vhodných firemních dárků a propagačních materiálů jsou skvělými pomocníky. Všechny katalogy si můžete prohlédnout ve virtuální podobě, ale protože jsme si vědomi toho, že je stále mnoho zákazníků, kteří si chtějí vybírat naše zboží z tištěného katalogu, vydáváme všechny katalogy i v tištěné podobě. Katalogy si můžete objednat zcela zdarma a my vám je doručíme až do firmy či domů.

Nabídka PRESTIGE 2018/19

Představujeme vám náš nový katalog NABÍDKA PRESTIGE 2018/19, ve kterém naleznete originální a kvalitní dárky pro své obchodní partnery, zákazníky a zaměstnance.

Novinkou jsou závěsné a dekorativní ozdoby s vánoční tématikou, z nichž některé byly vyrobeny v chráněné dílně. Letošní novinkou jsou také kosmetické taštičky vyrobené z eko-kůže. Kategorie IT a elektronika byla rozšířena o bezdrátové nabíječky podporující technologii QI. Sportovce jistě potěší edice sportovních tašek značky PUMA a BEAVER a láhve, které lze potisknout digitální UV technologií po celém jejich obvodu.

V katalogu rovněž naleznete nabídku potravinového zboží z celého světa, jako jsou belgické pralinky, zrnková káva, čaje v různých dárkových krabičkách a dózách, vína, dochucovací sady a další potravinové sety.

Platnost katalogu je od 27.8.2018 do vydání hlavního katalogu Nabídka 2019/20 kromě nabídky kosmetiky str. 178–189 a potravin str. 195–247, u kterých nabídka platí pouze do 31. 12. 2018 nebo do vyprodání zásob.

 Novinky z katalogu naleznete na našem eshopu.

Nabídka KDPF 2019

Připravili jsme pro vás katalog Nabídka KDPF, kalendáře, diáře, PF karty 2019, který obsahuje širokou nabídku nástěnných i stolních kalendářů, diářů, originálních PF karet a stylových zápisníků.

V katalogu najdete oblíbené nástěnné kalendáře jako jsou tituly KRÁSY ČECH A MORAVY, TOP GIRLS, HORY nebo ORGANIX. Nabídku diářů jsme rozšířili o novinky MANITOBA nebo NIKOS, který je možné plnobarevně potisknout.

I letos zakoupením stolních kalendářů řady R-LINE podpoříte projekt SÁZEJTE S NÁMI. V rámci tohoto projektu za každý zakoupený stolní kalendář řady R-LINE přispějeme částkou 0,33 Kč nadaci Partnerství na výsadbu stromů.

Platnost katalogu od 15. 5. 2018 do 31. 12. 2018

Objednat zdarma E-katalog

Nabídka 2018/19

Nabídka 2018/19 je hlavní katalog reklamních a dárkových předmětů roku 2018. Katalog obsahuje předměty jako jsou zápisníky, kuličková pera, IT příslušenství, hrnky, přívěsky, deštníky, kalendáře R-LINE a diáře. Dále pak cestovní potřeby a manažerské dárky SANTINI, outdoorové vybavení do přírody BEAVER, nářadí pro kutily, kuchyňské potřeby Tescoma a mnoho dalšího.

V celém katalogu najdete více než 7 600 produktů, z toho přes 2 600 novinek.

V katalogu vám nově nabízíme dárkové sety Mix and go, díky kterým ušetříte čas s balením dárků. Vybrat si můžete libovolnou barevnou kombinaci předmětů a každý z nich vám potiskneme.
Platnost katalogu:

od 12. 3. 2018 do vydání nového katalogu

Objednat zdarma E-katalog