Každý rok vydáváme několik katalogů reklamních a dárkových předmětů, které následují aktuální trendy a ve výběru vhodných firemních dárků a propagačních materiálů jsou skvělými pomocníky. Všechny katalogy si můžete prohlédnout ve virtuální podobě, ale protože jsme si vědomi toho, že je stále mnoho zákazníků, kteří si chtějí vybírat naše zboží z tištěného katalogu, vydáváme všechny katalogy i v tištěné podobě. Katalogy si můžete objednat zcela zdarma a my vám je doručíme až do firmy či domů.

Prestige 2019/20

V našem novém katalogu PRESTIGE 2019/20 naleznete originální a prémiové dárky pro své obchodní partnery, zákazníky i zaměstnance.

Již tradičně si kromě jiného můžete vybrat z bohaté nabídky potravinového zboží z celého světa. Nabízíme širokou paletu káv, čajových setů, pralinek a čokolád a dalších potravinových setů.

PROHLÉDNOUT E-KATALOG

Nabídka KDPF 2020

Připravili jsme pro vás opět katalog Nabídka KDPF - kalendáře, diáře, PF karty pro rok 2020.

Katalog obsahuje širokou nabídku nástěnných i stolních kalendářů, diářů a originálních PF karet

I letos zakoupením stolních kalendářů řady R-LINE podpoříte projekt SÁZEJTE S NÁMI. V rámci tohoto projektu za každý zakoupený stolní kalendář řady R-LINE přispějeme částkou 0,33 Kč nadaci Partnerství na výsadbu stromů.

Platnost katalogu od 15. 5. 2019 do 31. 12. 2019

E-katalog

Nabídka 2019/20

Nabídka 2019/20 je hlavní katalog reklamních a dárkových předmětů roku 2019. Katalog obsahuje komplexní sortiment reklamních a dárkových předmětů. Katalog obsahuje předměty, jako jsou zápisníky, kovové a plastové pera, IT příslušenství, hrnky, přívěsky, deštníky, kalendáře R-LINE a diáře. Dále pak manažerské dárky a cestovní potřeby SANTINI, outdoorové vybavení do přírody BEAVER, nářadí pro kutily, kuchyňské potřeby Tescoma a mnoho dalšího.

V celém katalogu najdete více než 7 800 produktů, z toho přes 1 500 novinek.

Katalog obsahuje i MNOŽSTEVNÍ CENÍK PRODUKTŮ, díky kterému můžete nakoupit při větším odběru VÝHODNĚJI a dárkové sety Mix and go, díky kterým ušetříte čas s balením dárků. Vybrat si můžete libovolnou barevnou kombinaci předmětů a každý z nich vám potiskneme.

Platnost katalogu: od 4. 3. 2019 do vydání nového katalogu

Novinky z katalogu naleznete na našem eshopu.

Objednat zdarma E-katalog

Katalog Hugo Boss

Katalog luxusní značky Hugo Boss, ve kterém najdete pera, peněženky, tašky a mnoho dalšího. Pro cenovou nabídku kontaktujte vám přiděleného obchodníka nebo obchod@reda.cz.

PROHLÉDNOUT E-KATALOG